REJSY MORSKIE

Rejsy morskie dają niewiarygodne poczucie wolności i przestrzeni. Pozwalają uwolnić się od trosk dnia codziennego i przenieść w realia życia idealnego – spokojnego, nieśpiesznego, cichego, szczęśliwego. Uczą tolerancji, dobrej organizacji, dyscypliny, dokładności, skupiania się na rzeczach prostych, umiejętności odnalezienia się w zespole i współpracy z innymi ludźmi.

Nasze rejsy morskie to okazja do wypoczynku i zabawy w wyśmienitej atmosferze, uwolnienia myśli, złapania dystansu od codziennego życia, poznania nowych zakątków naszej planety. U nas nauczysz się wiele o żeglarstwie, podniesiesz swoje umiejętności, rozwiejesz wątpliwości i wyrobisz sobie dobre nawyki. Zapraszamy na żeglarską opowieść o kraju, w którym pływamy, odkrywanie jego sekretów przyrodniczych, kulturowych, nautycznych i kulinarnych. Niezależnie od tego czy masz rodzinę i dzieci, drugą połówkę; jesteś singlem, seniorem, czy masz doświadczenie żeglarskie, na naszym jachcie jest dla Ciebie miejsce. Pokażemy Ci, że w każdej sytuacji będziesz się u nas czuł dobrze i bezpiecznie. Zapragniesz przeżywać więcej takich pozytywnych doświadczeń.

Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość, zadowolenie uczestników i kulturę prowadzonych przez nas rejsów. Przekonaj się, jak piękne i bezstresowe mogą być wakacje na jachcie.

KATALOG – REJSY MORSKIE

REJSY W CHORWACJI Z PASJĄ (7-dniowe sobota-sobota)

Nieważne, czy dopłyniemy na dziewiczy Archipelag Kornatów, mityczną Ogigiję lub zobaczymy historyczny Dubrovnik, na naszych rejsach w Chorwacji poczujesz się wspaniale i świetnie spędzisz swój wolny czas. Rejsy w Chorwacji z Pasją to znacznie więcej, niż możesz oczekiwać od rejsu morskiego! Poczuj różnicę. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

REJSY DO DUBROWNIKA, NA WYSPY HVAR i VIS (10 i 14-dniowe)

Nasze rejsy do Dubrownika, najpiękniejszego chorwackiego miasta, to 14 dni ekscytującej przygody żeglarskiej. Oprócz mnóstwa atrakcji turystycznych i kulinarnych,  podczas rejsu czekają na Ciebie różnorodne warunki żeglarskie, pływanie po pełnym morzu, żeglowanie nocą, a także zatoki i miasteczka, do których można dotrzeć tylko łodzią. Gwarantujemy Ci wspaniałe przeżycia i wiele pozytywnych wspomnień podczas zdobywania żeglarskiego doświadczenia.

REJS Z REGATAMI O PUCHAR ZADARU

Regatowe przygody na Adriatyku to propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby zasmakować żeglarskiej przygody w Chorwacji z dodatkową dawką adrenaliny, towarzyszącą rywalizacji sportowej – popłyń i przekonaj się, jakie to uzależniające uczucie!

REJSY RODZINNE W CHORWACJI I DLA GRUP

Marzysz o aktywnym wypoczynku w Chorwacji z grupą znajomych lub masz ochotę zabrać swoją rodzinę na niezapomniane wakacje na jachcie? Zapoznaj się z naszą propozycją rejsów dla grup i popłyń z nami – gwarantujemy fantastyczne przeżycia!

REJSY MORSKIE W CHORWACJI DLA FIRM – REJSY INTEGRACYJNE

Szukasz sposobu integracji swoich pracowników, wyśmienitej formy nagradzania, czy też wzmocnienia relacji ze swoimi kluczowymi klientami? Firmowy rejs w Chorwacji będzie doskonałym wyborem!