Flotylla jachtów w Chorwacji

Bezpieczna, wygodna i doskonała forma zwiększania praktycznych umiejętności żeglarskich pod nadzorem doświadczonego kapitana płynącego obok na jachcie prowadzącym flotyllę. Wyobraź sobie żeglowanie na własnym jachcie, bez martwienia się o trasę rejsu, każdego dnia odwiedzając inną wyspę z niezapomnianymi miejscami do snorkelingu i fantastycznymi widokami. Nieważne z którego kierunku wieje, masz pewność, że zabierzmy Cię do niesamowitych miejsc. Tam, gdzie to konieczne, podamy pomocną dłoń przy cumowaniu jachtu, każdego dnia sprawdzimy pogodę i przeanalizujemy wyzwania czekające podczas żeglugi. Oferujemy Ci program wypełniony żeglarskimi, turystycznymi i kulinarnymi atrakcjami. Możesz przyłączyć się do nas jako kapitan żeglujący ze swoją załogą lub dołączyć turystycznie do załogi jachtu prowadzącego flotyllę.

Żeglowanie w zorganizowanej flotylli to najlepszy sposób na żeglarski rozwój dla kapitana, który stawia swoje pierwsze kroki w czarterowaniu jachtów w Chorwacji. To najbezpieczniejsza i najłatwiejsza droga po zdobyciu patentu do samodzielnego prowadzenia jachtów morskich. Biorąc udział we flotylli Yachting Morski w Chorwacji, sprawnie, bezpiecznie i bez wysiłku zorganizujesz dla swojej rodziny i znajomych pierwsze rejsy morskie. Pływasz pod nadzorem naszego doświadczonego skippera dowodzącego jednostką prowadzącą flotyllę. Jesteś z nim w stałym kontakcie wzrokowym, radiowym lub telefonicznym. Jednocześnie masz autonomię i żeglujesz w swoim tempie, korzystając na bieżąco z naszego doświadczenia zdobytego przez ponad 10 lat czarterowania jachtów i organizowania rejsów w Chorwacji.

Co zyskujesz przyłączając się do flotylli Yachting Morski?

 • kompletną pomoc w organizacji Twojego rejsu w Chorwacji;
 • korzystną ofertę na czarter jachtu, którym przyłączysz się do flotylli;
 • gwarancję, że wyczarterowany jacht jest sprawny, a wszystkie ewentualne problemy podczas rejsu rozwiązywane są na bieżąco przez kapitana prowadzącego flotyllę, w bezpośrednim kontakcie z firmą czarterową;
 • pomoc w przejęciu i zdaniu jachtu na miejscu w Chorwacji;
 • informacje o najlepszych miejscach, do których warto dopłynąć i lokalnych restauracjach, w których warto spróbować specjałów kuchni chorwackiej;
 • masz pełną swobodę i żeglujesz w swoim rytmie lub możesz żeglować i bawić się w towarzystwie innych jachtów z flotylli.
 • nie musisz martwić się o znalezienie miejsca w porcie – zajmuje się tym kapitan jachtu prowadzącego; dzięki temu w sezonie możesz żeglować dłużej i cieszyć się żeglarskimi wakacjami.
 • jesteś pod nadzorem kapitana jachtu prowadzącego, który służy radą i pomocą innym jachtom we flotylli.
 • czujesz się bezpieczniej i oszczędzasz pieniądze, mając obok siebie doświadczonego kapitana, który znakomicie zna akwen, język chorwacki i lokalne zwyczaje.

Jak dołączyć do flotylli jachtów w Chorwacji?

Możesz to zrobić na trzy sposoby:

Wybierz termin, trasę rejsu i wyślij do nas zapytanie o dołączenie do flotylli Yachting Morski. Skontaktujemy się z Tobą, przedstawimy naszą propozycję czarteru jachtu i szczegóły organizacyjne.

Jakie uprawnienia żeglarskie powinieneś posiadać?

 • uprawnienia na poziomie Jachtowego Sternika Morskiego, Voditelj Brodice kat. B, lub równoważne;
 • uprawniania radiooperatora SRC (skipper lub osoba z załogi jachtu dołączającego do flotylli);
 • nie musisz posiadać uprawnień, ani doświadczenia żeglarskiego, jeśli chciałbyś dołączyć turystycznie do załogi jachtu prowadzącego.

Odprawy kapitańskie kluczowym elementem organizacyjnym flotylli

Jedną z niezaprzeczalnych zalet udziału we flotylli są codzienne poranne narady kapitańskie, na których rozmawiamy o trasie rejsu, miejscach, do których warto dopłynąć, punktach nawigacyjnych, możliwych niebezpieczeństwach oraz wycieczkach, które można zorganizować z portów i zatok. Wspólnie przygotowujemy się do rejsu oraz śledzimy jego przebieg na mapie. Otrzymujesz od nas wskazówki, które ułatwią Ci żeglowanie i manewrowanie jachtem. Dajemy Ci rzetelne informacje o pogodzie, wiatrach i wpływie tych elementów na bezpieczeństwo żeglugi. Poruszamy kwestie nawigacji, kotwiczenia, manewrowania i szczegółowego przebiegu rejsu.

W skrócie

Flotylla jachtów w Chorwacji to sposób na Twoją żeglarską wolność. Jesteś kapitanem własnego jachtu. Z rodziną lub znajomymi jesteście częścią małej floty prowadzonej przez jacht matkę. Skipper jachtu prowadzącego zna porty i zatoki, warunki pogodowe, lokalne zwyczaje oraz najlepsze miejsca obiadowe i kolacyjne znajdujące się na chorwackich wyspach. To on jest odpowiedzialny za rezerwację miejsc dla całej grupy w miłej, lokalnej konobie, w której mogą usiąść wszyscy uczestnicy flotylli. Jednocześnie żeglujesz swobodnie. To od Ciebie zależy kiedy wypłyniesz, czy pójdziesz rano na spacer, czy może wypijesz poranną kawę z widokiem na morze. Możesz przypłynąć późno – miejsce będzie czekało dla Ciebie zarezerwowane. Zależy nam, żeby zorganizować dla Ciebie wspaniałe wakacyjne przeżycie.

Jacht prowadzący flotyllę: Dufour 45 s/y Pasja

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Wczoraj wróciłem z Chorwacji. Pływaliśmy z Pawłem we flotylli. Trzy jachty znajomych plus jacht Pawła. Polecam taką formę. Każdy jest u siebie kapitanem. Rano „odprawy kapitańskie. Sprawdzenie pogody, omówienie trasy, zaplanowanie portu docelowego. Miejsca w portach były zarezerwowane. W każdej chwili można się skonsultować z kimś bardziej doświadczonym, Paweł wie bardzo dużo i dzieli się swoją wiedzą. Chętnie wybiorę się następnym razem. Polecam.

JACEKJacek - flotylla jachtów w Chorwacji - 22.09. - 29.09.2018

Właśnie wróciłem z rejsu pod skrzydłami Pawła. Wybraliśmy opcję płynąc we flotylli. Wystarczyło zarezerwować jacht przez Pawła i już mieliśmy pełną opiekę. Ceny nawet tańsze niż indywidualnie byśmy się naszukali. Pomoc była od samego początku. Pomógł nam kupić bilety autobusowe, ubezpieczenie , nawet zamówił taksówkę na dworzec by zabrała bagaże z autobusu do portu. Odebranie łodzi nastąpiło szybciej niż planowane co zaoszczędziło nam mnóstwo czasu i mogliśmy już pierwszego dnia cieszyć się wolnym czasem nieco wcześniej. Pomoc przy odbiorze jachtu była połączona z instruktażem.

Trasa rejsu zaplanowana , porty porezerwowane (co jest bardzo ważne by nie szukać miejsca na oślep). Przydały się też informacje przekazane przez Pawła odnośnie zwiedzanych miejsc. Zaplanowane wycieczki do parków, wszystko idealnie w tempo rejsu i na godzinę dzięki czemu można było zobaczyć więcej. Urokliwe knajpki z fantastycznym jedzenie w przystępnych cenach również Paweł był w stanie nam polecić a nawet zamówić jedzenie na określoną godzinę. Codziennie rano odprawa. Omówienie trasy, oznaczenie niebezpiecznych miejsc, porady nawigacyjne. Byliśmy prowadzeni jak dzieci we mgle mimo iż pływaliśmy drugim jachtem a Paweł miał swoją załogę.

Naprawdę forma flotylli w wykonaniu Pawła godna polecenia. Każdą sprawę potrfił nam załatwić praktycznie „od ręki”. Dzięki Paweł , na pewno będę polecał.

MARCINMarcin - flotylla jachtów w Chorwacji - majówka 2018

Pływaliśmy z Pawłem w tym roku w tandemie. Zarezerwowałem jacht przez Pawła jako pośrednika. Zagwarantował nam pełną opiekę przy przyjeździe do Zadaru jak i w trakcie rejsu oraz przy zdaniu jachtu.

Zero problemów. Powiedział gdzie i co załatwić, podpowiedział gdzie jest fajnie, a gdzie nie warto popłynąć. Ponieważ był to szczyt sezonu i bardzo tłoczno w portach, dzięki Jego znajomościom rezerwował nam miejsca, których nigdy byśmy sami nie dostali.

Sprawdził się w 100% i szczerze polecam Jego firmę .

Jeżeli będziemy pływać w Chorwacji w przyszłym roku to z Pawłem jako sternikiem lub tak jak w tym, jako drugi jacht.

Pozdrawiam i życzę stopy wody pod kilem.

SŁAWEKSławek - flotylla jachtów w Chorwacji - 05.08. - 12.08.2017

Zapytaj o czarter jachtu i dołącz do flotylli Yachting Morski

Okres trwania rejsu:Typ jachtuWielkość jachtu:

Po przesłaniu zapytania o dołączenie do flotylli w Chorwacji, skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów i przedstawienia oferty.

 • +48 601 326 637

 • kontakt

  kontakt@yachtingmorski.pl

Grafik rejsów flotylli Yachting Morski w sezonie 2020
TERMINTRASA REJSU
25.04. – 02.05.2020Zadar-Sali-Kornaty-Skradin-Sibenik-Murter-Żut-Zadar
02.05. – 09.05.2020Zadar-Iż-Molat-Sakarun-Sali-Kornaty-Żut-Zadar
09.05. – 16.05.2020Zadar-Silba-Rab-Losinj-Premuda-Ist-Sakarun-Zadar
16.05. – 23.05.2020Zadar-Sali-Kornaty-Skradin-Sibenik-Murter-Żut-Zadar
23.05. – 30.05.2020Zadar-Iż-Molat-Sakarun-Sali-Kornaty-Żut-Zadar
30.05. – 06.06.2020Zadar-Sali-Kornaty-Skradin-Sibenik-Murter-Żut-Zadar
06.06. – 13.06.2020Zadar-Iż-Molat-Sakarun-Sali-Kornaty-Żut-Zadar
13.06. – 20.06.2020Zadar-Sali-Kornaty-Skradin-Sibenik-Murter-Żut-Zadar
20.06. – 27.06.2020Zadar-Silba-Rab-Losinj-Premuda-Ist-Sakarun-Zadar
27.06. – 04.07.2020Zadar-Iż-Molat-Sakarun-Sali-Kornaty-Żut-Zadar
04.07. – 11.07.2020Zadar-Sali-Kornaty-Skradin-Sibenik-Murter-Żut-Zadar
11.07. – 18.07.2020Zadar-Silba-Rab-Losinj-Premuda-Ist-Sakarun-Zadar
18.07. – 25.07.2020Zadar-Iż-Molat-Sakarun-Sali-Kornaty-Żut-Zadar
25.07. – 01.08.2020Zadar-Sali-Kornaty-Skradin-Sibenik-Murter-Żut-Zadar
01.08. – 08.08.2020Zadar-Iż-Molat-Sakarun-Sali-Kornaty-Żut-Zadar
08.08. – 15.08.2020Zadar-Iż-Molat-Sakarun-Sali-Kornaty-Żut-Zadar
15.08. – 22.08.2020Zadar-Iż-Molat-Sakarun-Sali-Kornaty-Żut-Zadar
22.08. – 29.08.2020Zadar-Sali-Bisevo-Komiża-Hvar-Vrboska-Solta-Split
29.08. – 05.09.2020Split-Mljet-Dubrownik-Elafiti-Korcula-Hvar-Split
05.09. – 12.09.2020Split-Solta-Skradin-Żut-Kornaty-Sali-Iż-Zadar
12.09. – 19.09.2020Zadar-Iż-Molat-Sakarun-Sali-Kornaty-Żut-Zadar
19.09. – 26.09.2020Zadar-Sali-Kornaty-Skradin-Sibenik-Murter-Żut-Zadar
26.09. – 03.10.2020Zadar-Iż-Molat-Sakarun-Sali-Kornaty-Żut-Zadar
03.10. – 10.10.2020Zadar-Sali-Kornaty-Skradin-Sibenik-Murter-Żut-Zadar
10.10. – 17.10.2020Zadar-Iż-Molat-Sakarun-Sali-Kornaty-Żut-Zadar
17.10. – 25.10.2020Zadar-Iż-Molat-Sakarun-Sali-Kornaty-Żut-Zadar
Udział w regatach o puchar Zadaru 2020