Beneteau 50 s/y Blue

Ekskluzywna jednostka długości 50 stóp, zaprojektowana przez znanego światowego projektanta jachtów Bruce Farra. Posiadający cztery dwuosobowe kabiny z toaletami oraz osobną kabinę kapitańską Beneteau 50 s/y Blue, będzie dla Ciebie znakomitym wyborem, jeśli zależy Ci na przestrzeni, bezkompromisowej wygodzie i spędzaniu wakacji w luksusowej atmosferze.

Jacht jest idealny dla grup znajomych od 4 do 8 osób, dwóch rodzin lub maksymalnie czterech par płynących wspólnie.

Miejsce postoju jachtu: Zadar, Chorwacja

Dane techniczne Beneteau 50 Blue:

Dane techniczne jachtu Beneteau 50, s/y Blue
DługośćSzerokośćZanurzenieWagaPow. Żagli
15,47 m4,47 m2,30 m13 000 kg115 m2
SilnikIlość wodyIlość paliwaIlość kabinIlość miejsc
Yanmar 100hp1000 dm3500 dm348 + skipper

Wyposażenie Beneteau 50 Blue

GPS plotter, radar, UKF, autopilot, ponton, CD komplet map nawigacyjnych, bimini, szprycbuda, kompletne wyposażenie asekuracyjne i bezpieczeństwa, kuchenka z piekarnikiem, 2x lodówka, kostkarka do lodu, ciepła woda, radio CD/MP3, 4 toalety z prysznicami, prysznic w kokpicie, kompletny zestaw kuchenny oraz dużo innych drobnych rzeczy.

Wyposażenie dodatkowe zwiększające komfort żeglowania i przebywania na jachcie:

 • Silnik do pontonu o mocy 5kW – dzięki niemu szybciej i sprawniej docieramy do brzegu podczas postoju jachtu na kotwicy lub boi.
 • Generator prądu 220V – mamy wystarczającą ilość prądu, aby lodówka działała cały czas. Dzięki temu produkty spożywcze się nie psują, a piwo jest zimne i wspaniale odświeża wyczerpaną słońcem i żeglowaniem załogę. Nie ma problemów z ładowaniem telefonów, aparatów i korzystaniem z urządzeń elektronicznych bez ograniczeń.
 • Bieżący bezprzewodowy dostęp do Internetu podczas postoju i żeglugi jachtu, dający możliwość dzielenia się z innymi na bieżąco zdjęciami, przeżyciami i emocjami towarzyszącymi żeglarskiej pasji.
 • TV LED – mała rzecz, a cieszy, szczególnie wtedy, kiedy po zakończonym rejsie oglądamy wspólnie, podczas wieczoru kapitańskiego, zdjęcia i filmy z przygody na Blue.

Jeśli chciałbyś zarezerwować czarter jachtu s/y Blue i świetnie bawić się podczas swoich wakacji w Chorwacji, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 601 326 637 lub prześlij zapytanie, korzystając z formularza kontaktowego. Zapraszamy serdecznie do wspólnej przygody pod żaglami.

beneteau-50-plan-jachtu

ZAPYTAJ O CZARTER BLUE

  • +48 601 326 637

  • kontakt

   kontakt@yachtingmorski.pl