FLOTA YACHTING MORSKI W CHORWACJI

Dufour 45 Classic s/y Pasja

Solidnie skonstruowany i pięknie wykończony mahoniowym drewnem jacht, znanego na całym świecie francuskiego producenta – stoczni Dufour Yachts. Zaprojektowany przez studio J&J Design z myślą o żeglowaniu po wodach ciepłych mórz całego świata. Szybkość, niezawodność, przestronność wnętrza, znakomita dzielność morska w połączeniu z bogatym wyposażeniem gwarantują wspaniałe przeżycia podczas żeglugi.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 4 przestronne dwu-osobowe kabiny.

Miejsce postoju: Zadar, Chorwacja

Jeśli masz grupę osób chętnych na rejs w Chorwacji, możesz zarezerwować czarter jachtu s/y Pasja z naszym doświadczonym kapitanem. Ustalimy szczegóły rejsu i przedstawimy Ci naszą propozycję wspólnej zabawy pod żaglami. Możesz także dołączyć do jednego z organizowanych przez nas na tym jachcie rejsów w Chorwacji, jeśli nie masz grupy osób wystarczającej do wyczarterowania całego jachtu.

Dane techniczne Dufour 45 Classic s/y Pasja

Dane techniczne jachtu Dufour 45 Classic, s/y Pasja
DługośćSzerokośćZanurzenieWagaPow. Żagli
13,90 m4,30 m1,95 m11 000 kg108 m2
SilnikIlość wodyIlość paliwaIlość kabinIlość miejsc
Volvo 60 hp460 dm3220 dm348 + skipper

Wyposażenie jachtu:

GPS plotter, UKF, autopilot, ponton, CD komplet map nawigacyjnych, bimini, szprycbuda, kompletne wyposażenie asekuracyjne i bezpieczeństwa, kuchenka z piekarnikiem, lodówka, ciepła woda, radio CD/MP3, 2 toalety z prysznicami, prysznic w kokpicie, kompletny zestaw kuchenny oraz dużo innych drobnych rzeczy.

Wyposażenie dodatkowe zwiększające komfort żeglowania i przebywania na jachcie:

 • silnik do pontonu – dzięki niemu szybciej i sprawniej docieramy do brzegu podczas postoju jachtu na kotwicy lub boi.
 • grill jachtowy – krewetki i ryby pieczone pod gwiazdami są na Pasji standardem. Świeże owoce morza kupujemy od rybaka lub na targu za 1/3 ceny, którą trzeba by było zapłacić w restauracji.
 • panele słoneczne o mocy 220W – mamy wystarczającą ilość prądu, aby lodówka działała cały czas. Dzięki temu produkty spożywcze się nie psują, a piwo jest zimne i wspaniale odświeża wyczerpaną słońcem i żeglowaniem załogę. Nie ma problemów z ładowaniem telefonów, aparatów i korzystaniem z urządzeń elektronicznych bez ograniczeń.
 • genaker – dodatkowy żagiel o powierzchni 136 m2 z lekkiego materiału, doskonale wypełniający się nawet najmniejszym wiatrem. Przygoda na Pasji jest typowo żeglarska. Dodatkowy żagiel przedni w połączeniu ze standardowym ożaglowaniem jachtu, umożliwia ograniczenie korzystania z silnika do niezbędnego minimum, podczas manewrów portowych.
 • Bieżący bezprzewodowy dostęp do Internetu podczas postoju i żeglugi jachtu, dający możliwość dzielenia się z innymi na bieżąco zdjęciami, przeżyciami i emocjami towarzyszącymi żeglarskiej pasji.
 • TV LED – mała rzecz, a cieszy, szczególnie wtedy, kiedy po zakończonym rejsie oglądamy wspólnie, podczas wieczoru kapitańskiego, zdjęcia i filmy z przygody na Pasji.

Jeśli chciałbyś wyczarterować jacht s/y Pasja lub zapisać się na rejs w Chorwacji tą wspaniałą jednostką i świetnie bawić się podczas swoich wakacji, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 601 326 637 lub prześlij zapytanie korzystając z formularza kontaktowego. Zapraszamy serdecznie do wspólnej przygody pod żaglami.

dufour-45-classic-plan-jachtu

FORMULARZ REZERWACJI

  Beneteau 50 s/y Blue

  Ekskluzywna jednostka długości 50 stóp, zaprojektowana przez znanego światowego projektanta jachtów Bruce Farra. Posiadający 4 dwu-osobowe kabiny z toaletami oraz osobną kabinę kapitańską s/y Blue, będzie dla Ciebie znakomitym wyborem, jeśli zależy Ci na przestrzeni, bezkompromisowej wygodzie i spędzaniu wakacji w luksusowej atmosferze.

  Jacht jest idealny dla grup znajomych od 4 do 8 osób, 2 rodzin lub max. 4 par płynących wspólnie.

  Miejsce postoju jachtu: Zadar, Chorwacja

  Dane techniczne Beneteau 50 s/y Blue

  Dane techniczne jachtu Beneteau 50, s/y Blue
  DługośćSzerokośćZanurzenieWagaPow. Żagli
  15,47 m4,47 m2,30 m13 000 kg115 m2
  SilnikIlość wodyIlość paliwaIlość kabinIlość miejsc
  Yanmar 100hp1000 dm3500 dm348 + skipper

  Wyposażenie jachtu:

  GPS plotter, radar, UKF, autopilot, ponton, CD komplet map nawigacyjnych, bimini, szprycbuda, kompletne wyposażenie asekuracyjne i bezpieczeństwa, kuchenka z piekarnikiem, 2x lodówka, kostkarka do lodu, ciepła woda, radio CD/MP3, 4 toalety z prysznicami, prysznic w kokpicie, kompletny zestaw kuchenny oraz dużo innych drobnych rzeczy.

  Wyposażenie dodatkowe zwiększające komfort żeglowania i przebywania na jachcie:

  • silnik do pontonu o mocy 5kW – dzięki niemu szybciej i sprawniej docieramy do brzegu podczas postoju jachtu na kotwicy lub boi.
  • generator prądu 220V – mamy wystarczającą ilość prądu, aby lodówka działała cały czas. Dzięki temu produkty spożywcze się nie psują, a piwo jest zimne i wspaniale odświeża wyczerpaną słońcem i żeglowaniem załogę. Nie ma problemów z ładowaniem telefonów, aparatów i korzystaniem z urządzeń elektronicznych bez ograniczeń.
  • Bieżący bezprzewodowy dostęp do Internetu podczas postoju i żeglugi jachtu, dający możliwość dzielenia się z innymi na bieżąco zdjęciami, przeżyciami i emocjami towarzyszącymi żeglarskiej pasji.
  • TV LED – mała rzecz, a cieszy, szczególnie wtedy, kiedy po zakończonym rejsie oglądamy wspólnie, podczas wieczoru kapitańskiego, zdjęcia i filmy z przygody na Blue.

  Jeśli chciałbyś zarezerwować czarter jachtu s/y Blue i świetnie bawić się podczas swoich wakacji w Chorwacji, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 601 326 637 lub prześlij zapytanie korzystając z formularza kontaktowego. Zapraszamy serdecznie do wspólnej przygody pod żaglami.

  beneteau-50-plan-jachtu

  FORMULARZ REZERWACJI