Rejs z regatami w Chorwacji o puchar Zadaru 2024

Rejs z regatami to żeglarska przygoda z dodatkową dawką adrenaliny, towarzyszącą rywalizacji sportowej. Zakończ z nami w pięknym stylu żeglarski sezon 2024. Zarezerwuj miejsce na 7-dniowy rejs z regatami o puchar Zadaru 2024. Trasa wiedzie przez najpiękniejsze zakątki archipelagu Zadarskiego. Podczas rejsu przygotowujemy się do udziału w regatach. Ćwiczymy zwroty, stawianie i zrzucanie żagli, współpracę całej załogi, umiejętność szybkiej reakcji na zmieniające się warunki żeglarskie. Uczymy się przepisów regatowych, śledzimy warunki pogodowe i przy tym świetnie się bawimy. Nie musisz posiadać doświadczenia żeglarskiego, żeby popłynąć na rejs z regatami. Wszystkiego co potrzebne, nauczysz się na Pasji.

Już po raz siódmy będziemy brali udział w tej imprezie, która jest zwieńczeniem tygodnia kultury w Zadarze. W regatach bierze udział około 100 jachtów, z których większość to amatorskie jednostki. Regatowe ekipy ścigają się dla zabawy i czystej przyjemności, jaką daje żeglarstwo. Rozdanie nagród i poregatowa zabawa odbywa się w lokalnym klubie żeglarskim, przy akompaniamencie chorwackiej muzyki i przysmaków kuchni dalmackiej. Przygotuj się na zastrzyk pozytywnej energii. Zapraszamy.

Rejs z regatami o puchar Zadaru
TerminTrasa rejsuCena (PLN)
13.10. – 20.10.2024Najpiękniejsze zakątki archipelagu Zadarskiego + regaty o puchar Zadaru 2024

Zadar – Iż – Molat – Sakarun – Sali – Kornaty – Żut – Zadar

3 695 PLN
Rejs z regatami o puchar Zadaru
13.10. – 20.10.2024
Najpiękniejsze zakątki archipelagu Zadarskiego + regaty o puchar Zadaru 2024
Zadar – Iż – Molat – Sakarun – Sali – Kornaty – Żut – Zadar
3 695 PLN od osoby
 • zakwaterowanie na jachcie Dufour 45, s/y Pasja w kabinie. Na jachcie będzie zakwaterowanych max. 6 osób + kapitan. W mesie nikt nie śpi. Pozostaje wolna, jako część wspólna dla załogi, przez cały czas trwania rejsu.
 • opiekę doświadczonego kapitana –  opiekuna jednostki;
 • opłaty portowe
 • paliwo do jachtu
 • sprzątanie końcowe
 • pościel
 • bezprzewodowy dostęp do internetu na pokładzie jachtu
 • korzystanie z dodatkowego wyposażenia jachtu – grill, ponton z silnikiem, deska z wiosłem (SUP)

Płyniemy jachtem Dufour 45 s/y Pasja

Mapa trasy rejsu w Chorwacji

Rok 2015 – I miejsce dla Pasji

Rok 2014 – I miejsce dla Pasji

Rok 2013 – III miejsce dla Pasji

ZAPYTAJ O REJS W CHORWACJI Z REGATAMI

  W celu rezerwacji miejsca na rejsie bardzo prosimy o wypełnienie formularza rezerwacji i wysłanie go do nas. Pracownik naszej firmy skontaktuje się z Państwem, aby dokończyć procedurę rezerwacji.

  • +48 601 326 637

  • kontakt

   kontakt@yachtingmorski.pl