Rejsy do Dubrownika, na wyspy Hvar i Vis (10 i 14-dniowe)

Nasze rejsy do Dubrownika, najpiękniejszego chorwackiego miasta, to 14 dni ekscytującej przygody żeglarskiej. Oprócz mnóstwa atrakcji turystycznych i kulinarnych,  podczas rejsu czekają na Ciebie różnorodne warunki żeglarskie, pływanie po pełnym morzu, żeglowanie nocą, a także zatoki i miasteczka, do których można dotrzeć tylko łodzią. Gwarantujemy Ci wspaniałe przeżycia i wiele pozytywnych wspomnień podczas zdobywania żeglarskiego doświadczenia.

Wypływamy z Zadaru, jednej z pereł Adriatyku, miasta zwanego „małym chorwackim Rzymem“. Miejscowość jest zwrócona ku morzu i osłonięta od wpływu silnych wiatrów i wysokich fal przez wiele okolicznych wysp i wysepek. Trasa rejsu wiedzie przez najważniejsze i najpiękniejsze turystycznie i przyrodniczo miejsca całej Dalmacji. Dopłyniemy do Parków Krajobrazowych – klifów Dugiego Otoku, Kornatów, wodospadów rzeki Krka. Odwiedzimy największe perły Adriatyku – Dubrovnik, Hvar, Korculę, a także spokojne destynacje położone z daleka od szlaku turystycznegowyspy Lastovo i Mljet. Będzie także czas na kąpiele przy piaszczystych plażach Wysp Elafickich.

Podczas wakacji na jachcie w Chorwacji spróbujesz wielu wspaniałych potraw przygotowywanych w mesie lub lokalnych restauracjach. Po wielu latach profesjonalnego żeglowania po Adriatyku, znamy miejsca, których nie znajdziesz w żadnym przewodniku i potrawy, które jedzą tylko rodowici Chorwaci. Posiłki tam są wyśmienite, ceny przystępne, a gospodarze chętni do wieczornych rozmów i częstowania lokalnymi trunkami.

Rejsy do Dubrownika mają charakter turystyczno-stażowy. Zdobędziesz około 120-140 godzin stażu potrzebnego do uzyskania patentu sternika morskiego. Nasz kapitan jest profesjonalnym instruktorem żeglarstwa z wieloletnim doświadczeniem. Uzupełnisz i usystematyzujesz swoją wiedzę, nauczysz się nowych rzeczy i poznasz akwen, co będzie niezbędne przy Twoich pierwszych samodzielnych rejsach w Chorwacji.

Długość trasy rejsu to około 390 mil morskich. To dwa tygodnie intensywnego żeglarstwa, z wachtami nawigacyjnymi i kambuzowymi, żeglowaniem w nocy, wypływaniem o świcie i zawijaniem do portów w nocy. Będziemy wykorzystywać każdy podmuch wiatru do maksimum i dostosowywać rejs na bieżąco do panujących warunków na morzu. Rejsy do Dubrownika są idealne dla osób posiadających patenty żeglarskie, aktywnie żeglujących po jeziorach lub morzach, dbających o żeglarski rozwój i planujących samodzielne czarterowanie jachtu w Chorwacji. Jeśli wybierasz się pierwszy raz na wakacje na jachcie, zapraszamy Cię na nasze 7-dniowe rejsy w Chorwacji z Pasją.

Terminarz rejsów do Dubrownika, na wyspy Hvar i Vis
TERMINOPISTRASA REJSUCENA (PLN)
12.05. – 25.05.2024Kierunek DubrownikZadar-Sali-Kornaty-Vis-Lastovo-Mljet-Dubrovnik-Elafiti-Korcula-Hvar-Solta-Skradin-Zadar7 295 PLN
12.05. – 22.05.2024Rejs na wyspy Hvar i VisZadar-Sali-Kornaty-Vis-Hvar-Solta-Skradin-Zadar5 295 PLN
02.10. – 12.10.2024Rejs na wyspy Hvar i VisZadar-Sali-Kornaty-Vis-Hvar-Solta-Skradin-Zadar5 295 PLN
Terminarz rejsów do Dubrownika, na wyspy Hvar i Vis
12.05. – 25.05.2024
Kierunek Dubrownik
Zadar-Sali-Kornaty-Vis-Lastovo-Mljet-Dubrovnik-Elafiti-Korcula-Hvar-Solta-Skradin-Zadar
7 295 PLN od osoby
>> szczegóły rejsu
12.05. – 22.05.2024
Rejs na wyspy Hvar i Vis
Zadar-Sali-Kornaty-Vis-Hvar-Solta-Skradin-Zadar
5 295 PLN od osoby
>> szczegóły rejsu
02.10. – 12.10.2024
Rejs na wyspy Hvar i Vis
Zadar-Sali-Kornaty-Vis-Hvar-Solta-Skradin-Zadar
5 295 PLN od osoby
>> szczegóły rejsu
 • zakwaterowanie na jachcie Dufour 45, s/y Pasja w kabinie. Na jachcie będzie zakwaterowanych max. 6 osób + kapitan. W mesie nikt nie śpi. Pozostaje wolna, jako część wspólna dla załogi, przez cały czas trwania rejsu.
 • opiekę doświadczonego kapitana –  opiekuna jednostki;
 • opłaty portowe
 • paliwo do jachtu
 • sprzątanie końcowe
 • pościel
 • bezprzewodowy dostęp do internetu na pokładzie jachtu
 • korzystanie z dodatkowego wyposażenia jachtu – grill, ponton z silnikiem, deska z wiosłem (SUP)

Rejs organizowany jest na jachcie Dufour 45 s/y Pasja

Mapka trasy rejsu do Dubrownika i na wypsy Hvar i Vis

ZAPYTAJ O REJS DO DUBROWNIKA

  W celu rezerwacji miejsca na rejsie lub uzyskania szczegółowych informacji bardzo prosimy o wypełnienie powyższego formularza i wysłanie go do nas. Pracownik naszej firmy skontaktuje się z Państwem, aby dokończyć procedurę rezerwacji.

  • +48 601 326 637

  • kontakt

   kontakt@yachtingmorski.pl