DUFOUR 45 S/Y PASJA

Solidnie skonstruowany i pięknie wykończony mahoniowym drewnem jacht, znanego na całym świecie francuskiego producenta – stoczni Dufour Yachts. Zaprojektowany przez studio J&J Design z myślą o żeglowaniu po wodach ciepłych mórz całego świata. Dufour 45 s/y Pasja to szybkość, niezawodność, przestronność wnętrza, znakomita dzielność morska. W połączeniu z bogatym wyposażeniem Pasja gwarantuje wspaniałe przeżycia podczas żeglugi.

Miejsce postoju: Zadar, Chorwacja

Jeśli masz grupę osób chętnych na rejs w Chorwacji, możesz zarezerwować czarter jachtu Dufour 45 Pasja z naszym doświadczonym kapitanem. Ustalimy szczegóły rejsu i przedstawimy Ci naszą propozycję wspólnej zabawy pod żaglami. Możesz także dołączyć do jednego z organizowanych przez nas na tym jachcie rejsów w Chorwacji, jeśli nie masz grupy osób wystarczającej do wyczarterowania całego jachtu.

DANE TECHNICZNE DUFOUR 45 PASJA

Dane techniczne jachtu Dufour 45 Classic, s/y Pasja
DługośćSzerokośćZanurzenieWagaPow. Żagli
13,90 m4,30 m1,95 m11 000 kg108 m2
SilnikIlość wodyIlość paliwaIlość kabinIlość miejsc
Volvo 60 hp600 dm3220 dm34do 6 osób + skipper

WYPOSAŻENIE DUFOUR 45 PASJA

GPS plotter, UKF, autopilot, ponton, CD komplet map nawigacyjnych, bimini, szprycbuda, kompletne wyposażenie asekuracyjne i bezpieczeństwa, kuchenka z piekarnikiem, lodówka, ciepła woda, radio CD/MP3, 2 toalety z prysznicami, prysznic w kokpicie, kompletny zestaw kuchenny oraz dużo innych drobnych rzeczy.

Wyposażenie dodatkowe zwiększające komfort żeglowania i przebywania na jachcie:

 • silnik do pontonu – dzięki niemu szybciej i sprawniej docieramy do brzegu podczas postoju jachtu na kotwicy lub boi.
 • grill jachtowy – krewetki i ryby pieczone pod gwiazdami są na Pasji standardem. Świeże owoce morza kupujemy od rybaka lub na targu za 1/3 ceny, którą trzeba by było zapłacić w restauracji.
 • zamrażarka – owoce morza takie jak kalmary i ośmiornice, najlepsze są do spożycia po zamrożeniu. Ich mięso kruszeje, a po usmażeniu lub upieczeniu są miękkie i świetnie smakują. Zamrażarka na Pasji zapewnia nowe, wyśmienite doznania kulinarne.
 • deska SUP z wiosłem lub żaglem – idealna do eksplorowania zatoczek lub nauki podstaw windsurfingu.
 • panele słoneczne o mocy 310W – mamy wystarczającą ilość prądu, aby lodówka działała cały czas. Dzięki temu produkty spożywcze się nie psują, a piwo jest zimne i wspaniale odświeża wyczerpaną słońcem i żeglowaniem załogę. Nie ma problemów z ładowaniem telefonów, aparatów i korzystaniem z urządzeń elektronicznych bez ograniczeń.
 • generator 220V – całkowicie uniezależnia nas od podłączenia jachtu do prądu z kei. Dzięki niemu możemy zagrzać wodę, bez konieczności uruchamiania głównego silnika jachtu, włączyć klimatyzację i utrzymywać w pełni naładowane akumulatory.
 • genaker – dodatkowy żagiel o powierzchni 136 m2 z lekkiego materiału, doskonale wypełniający się nawet najmniejszym wiatrem. Przygoda na Pasji jest typowo żeglarska. Dodatkowy żagiel przedni w połączeniu ze standardowym ożaglowaniem jachtu, umożliwia ograniczenie korzystania z silnika do niezbędnego minimum, podczas manewrów portowych.
 • Bieżący bezprzewodowy dostęp do Internetu podczas postoju i żeglugi jachtu, dający możliwość dzielenia się z innymi na bieżąco zdjęciami, przeżyciami i emocjami towarzyszącymi żeglarskiej pasji.
 • TV LED – mała rzecz, a cieszy, szczególnie wtedy, kiedy po zakończonym rejsie oglądamy wspólnie, podczas wieczoru kapitańskiego, zdjęcia i filmy z przygody na Pasji.

Jeśli chciałbyś wyczarterować jacht Pasja lub zapisać się na rejs w Chorwacji tą wspaniałą jednostką i świetnie bawić się podczas swoich wakacji, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 601 326 637 lub prześlij zapytanie korzystając z formularza kontaktowego. Zapraszamy serdecznie do wspólnej przygody pod żaglami.

dufour-45-classic-plan-jachtu

ZAPYTAJ O CZARTER PASJI

  • +48 601 326 637

  • kontakt

   kontakt@yachtingmorski.pl