CZARTERY JACHTÓW

Marzysz o tym, żeby zabrać swoją rodzinę, znajomych lub drugą połówkę na pokład jachtu i zorganizować rejs morski na błękitnych wodach. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia, bardzo dobrej znajomości akwenów, jachtów i armatorów. Jeśli posiadasz uprawnienia do samodzielnego prowadzenia jednostki, proponujemy Ci czarter jachtu morskiego bez kapitana i kompleksową pomoc w organizacji Twojego rejsu. Jeśli nie czujesz się na siłach, żeby wziąć na siebie odpowiedzialność za jacht i załogę, popłynie z Tobą nasz doświadczony kapitan, a Ty będziesz się mógł się dobrze bawić i wiele nauczyć podczas rejsu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą czarteru jachtów. Gwarantujemy wysoką jakość i kompleksowość świadczonych usług. Pływaj bezstresowo, czarterując jacht za naszym pośrednictwem!

KATALOG – CZARTERY JACHTÓW

CZARTER JACHTU DUFOUR 45 PASJA Z KAPITANEM – CHORWACJA, ZADAR

Dufour 45 Pasja to 14 metrowej długości jacht typu cruiser/racer – łódź łącząca przestronne wnętrze, wygodę, bogate wyposażenie, z ponadprzeciętnymi właściwościami nautycznymi. Pasja jest piękna, szybka, niezawodna i daje dużo radości z żeglowania. Jacht dedykowany jest grupom do 6 osób, rodzinie z dziećmi lub 3 parom płynącym wspólnie.

CZARTER JACHTÓW WE FLOTYLLI – FLOTYLLA JACHTÓW W CHORWACJI

Bezpieczna, wygodna i doskonała forma zwiększania praktycznych umiejętności żeglarskich pod nadzorem doświadczonego kapitana płynącego obok na jachcie prowadzącym flotyllę. Biorąc udział we flotylli Yachting Morski w Chorwacji, sprawnie, bezpiecznie i bez wysiłku zorganizujesz dla swojej rodziny i znajomych pierwsze rejsy morskie. To najbezpieczniejsza i najłatwiejsza droga po zdobyciu patentu do samodzielnego prowadzenia jachtów morskich.

CZARTER JACHTÓW W CHORWACJI

Jeśli posiadasz uprawnienia i czujesz się na siłach, żeby samodzielnie wyczarterować i poprowadzić jacht morski, Chorwacja oferuje doskonałe warunki zarówno dla początkujących i doświadczonych kapitanów. Posiada kapitalną infrastrukturę żeglarską – doskonałą sieć marin ze wszelkimi udogodnieniami dla żeglarzy. Rozwinięta linia brzegowa Chorwacji z mnóstwem zatok, w których można kotwiczyć zadowoli każdego żeglarza, który nie lubi miejskich tłumów i ceni odpoczynek blisko przyrody.

CZARTER KATAMARANU W CHORWACJI

Większa stabilność w porównaniu do jachtu jednokadłubowego, znakomita przestrzeń życiowa i małe zanurzenie, to tylko niektóre z zalet katamaranów. W Chorwacji polecamy szczególnie rodzinom z małymi dziećmi, dużym grupom znajomych oraz osobom, które oczekują hotelowego standardu na wodzie. Katamaran jest idealny, jeśli chciałbyś spędzić komfortowe wakacje na morzu w Chorwacji.

CZARTER JACHTU MOTOROWEGO W CHORWACJI

Czarter jachtu motorowego w Chorwacji będzie doskonałym wyborem, jeśli nie posiadasz doświadczenia żeglarskiego, a chciałbyś zobaczyć Chorwację od strony morza. Podstawową zaletą jachtów motorowych, jest ich prędkość przemieszczenia się. W ciągu tygodniowego rejsu, możesz zwiedzić wiele miejsc, a w razie załamania pogody szybko dopłynąć do bezpiecznego portu. Jachty motorowe są łatwe w prowadzeniu, posiadają w bogate wyposażenie oraz wnętrze wykonane w podwyższonym standardzie. Zapewniają wysoki komfort i luksusowe spędzanie wakacji na morzu.

REJSY MORSKIE NA ZAMÓWIENIE

Marzysz o aktywnym wypoczynku na wodzie z grupą znajomych lub masz chęć zabrać swoją rodzinę na niezapomniane wakacje na jachcie, a nie masz patentu ani doświadczenia, żeby samodzielnie wyczarterować jacht morski – nasza oferta czarteru jachtu z kapitanem i kompleksowej organizacji rejsu morskiego na indywidualne zamówienie jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.