Perły Dalmacji Południowej

Rejs jachtem wśród pereł Dalmacji południowej, to podróż śladami historycznych miejsc i zabytków Chorwacji, wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zapraszamy Cię na żeglarską wyprawę po najcieplejszych i najbardziej słonecznych wyspach tego wspaniałego kraju. Czeka na Ciebie spora dawka żeglarstwa, mnóstwo przepięknych widoków, kosztowanie najlepszych chorwackich win i spacery wąskimi uliczkami najwspanialszych dalmackich miast.

Przygodę rozpoczynamy w marinie Kastela w miejscowości Kastel Gomilica, położonej pomiędzy dwoma historycznymi ośrodkami miejskimi Chorwacji – Splitem i Trogirem. Jeśli jesteś miłośnikiem architektury starożytnej, przepadasz za miejskim klimatem, będziesz miał okazję na początku i na koniec rejsu zobaczyć te miejsca. Głównym celem wyprawy będzie dopłynięcie do najpiękniejszego miasta Chorwacji. Wieczorny spacer uliczkami Dubrownika tworzy niesamowity klimat, a kalmarowa uczta w starym porcie należy już do naszej długoletniej tradycji. W trakcie rejsu zatrzymamy się także na lawendowym Hvarze. To wyspa niesamowitych widoków i bardzo niebezpiecznych dróg. Chcemy, żebyś się o tym przekonał na organizowanym przez nas safari po interiorze Hvaru, zakończonym kolacją z pieczonego jagnięcia. W tamtym rejonie nie sposób ominąć także miasta Korcula i najbardziej zielonej wyspy całej Chorwacji – Mljetu.

Rejs jest idealny dla osób, które są pierwszy raz w tym rejonie i chciałyby zobaczyć perły Dalmacji, obszernie opisywane we wszystkich przewodnikach turystycznych. Długość trasy rejsu to około 180 mil morskich. W morzu spędzimy dziennie około 10 godzin, i będziemy wykorzystywać wszystkie dostępne podmuchy wiatru, aby do Dubrownika dopłynąć na żaglach. Trasa wymaga intensywnej żeglugi i co najmniej jednego nocnego przelotu na początku rejsu ze Splitu na wyspę Mljet – 80 mil morskich. Rejs polecamy osobom, które pływały już wcześniej na jachcie morskim lub śródlądowym.

Terminarz rejsów "Perły Dalmacji Południowej"
TERMINOPISTRASA REJSUCENA (PLN)
Terminarz rejsów "Perły Dalmacji Południowej"
 • zakwaterowanie na jachcie Dufour 45, s/y Pasja w kabinie. Na jachcie będzie zakwaterowanych max. 7 osób + kapitan. W mesie nikt nie śpi. Pozostaje wolna, jako część wspólna dla załogi, przez cały czas trwania rejsu.
 • opiekę doświadczonego kapitana –  opiekuna jednostki;
 • opłaty portowe
 • paliwo do jachtu
 • sprzątanie końcowe
 • pościel
 • bezprzewodowy dostęp do internetu na pokładzie jachtu

Rejs organizowany jest na jachcie Dufour 45 s/y Pasja

Mapka trasy rejsu „Perły Dalmacji Południowej”

ZAPYTAJ O REJS W CHORWACJI

  W celu rezerwacji miejsca na rejsie lub uzyskania szczegółowych informacji bardzo prosimy o wypełnienie powyższego formularza i wysłanie go do nas. Pracownik naszej firmy skontaktuje się z Państwem, aby dokończyć procedurę rezerwacji.

  • +48 601 326 637

  • kontakt

   kontakt@yachtingmorski.pl