Mini rejsy w Chorwacji dla zapracowanych (4-dniowe dostosowane do taniego lotu Poznań/Kraków-Zadar)

Krótkie 4-dniowe wyprawy na jacht do Chorwacji (przedłużone weekendy) będą świetną alternatywą dla naszych 7-dniowych rejsów z Pasją, jeśli nie możesz wygospodarować długiego urlopu. Jeżeli nigdy nie miałeś okazji zaznać życia na jachcie, to wspaniała okazja by zasmakować żeglarstwa morskiego. Jeśli jesteś skipperem, który stawia pierwsze kroki w samodzielnym prowadzeniu jachtów w Chorwacji, taki rejs to idealna szansa by poznać akwen i zdobyć wiele przydatnych informacji, które bardzo chętnie przekaże Ci nasz profesjonalny kapitan. Z pewnością uzupełnisz wiedzę i lepiej przygotujesz się do swojego rejsu. Odkryj z nami uroki wiosennej i jesiennej Chorwacji – spokój, małą liczbę turystów, niezatłoczone porty i kotwicowiska, idealną pogodę do spacerów po wyspach i bardzo dobre warunki żeglarskie.

Mini rejsy w Chorwacji to kompletna propozycja Twojego wypoczynku na jachcie w Chorwacji, łącznie z wyżywieniem i innymi kosztami związanymi z żeglugą. Są bezpośrednio dopasowane do tanich lotów z Poznania/Krakowa linią lotniczą Ryanair. Rejsy rozpoczynają się w czwartki, tuż po przylocie do Zadaru i kończą w niedzielę wieczorem. Samolot powrotny wylatuje w poniedziałki po południu. Kwaterujesz się na jacht, który przygotowany jest do natychmiastowego wypłynięcia z portu, czysty i zaprowiantowany w świeże produkty żywnościowe, owoce, warzywa i napoje. Śniadania i lunche przygotowuje załoga wspólnymi siłami, ze świeżych produktów kupionych przez nas przed rejsem. Kolacje są tak skomponowane, abyś mógł spróbować specjałów kulinarnych tego rejonu Chorwacji – ryb i owoców morza. Miłym dodatkiem do kulinarnego aspektu rejsu będzie specjalność naszego kapitana – kalmary adriatyckie przygotowywane wg jego tajnej receptury.

Przygodę na jachcie rozpoczynasz i kończysz w Zadarze, jednej z pereł Adriatyku, mieście zwanym „małym chorwackim Rzymem“. Miasto jest zwrócone ku morzu i osłonięte od wpływu silnych wiatrów i wysokich fal przez wiele okolicznych wysp i wysepek. Spacerując po zadarskiej promenadzie, możesz godzinami wsłuchiwać się w melodię morskich organów i zachwycać się zachodami słońca, które według Alfreda Hitchcocka, należą do najpiękniejszych na świecie. W trakcie rejsów odwiedzimy wyspy, na których nie ma ulic i samochodów – Kornaty i Żut. Spróbujemy kawy w knajpce położonej gdzieś na końcu świata, wybierzemy się na spacer wśród gajów oliwnych, podziwiając dziewiczą przyrodę Chorwacji z klifów wyspy Dugi Otok.

Stawiamy przede wszystkim na jakość, komfort i kulturę żeglowania, dużą ilość pływania na żaglach, odwiedzanie miejsc, do których nie możesz dostać się samochodem i wspaniałe jedzenie śródziemnomorskie. Bierzemy na siebie cały ciężar organizacji wyjazdu, tak abyś mógł wykorzystać czas podczas rejsu do maksimum. Zapraszamy wszystkich niezależnie od doświadczenia żeglarskiego.

Terminarz mini rejsów w Chorwacji dla zapracowanych
Terminy rejsówTrasa rejsuCena (PLN)
09.05. – 13.05.2019Zadar – Iż – Sali – Kornaty – Żut – Zadar1595,-
10.10. – 14.10.2019Zadar – Iż – Sali – Kornaty – Żut – Zadar1595,-
Terminarz mini rejsów w Chorwacji dla zapracowanych
09.05. – 13.05.2019
Zadar – Iż – Sali – Kornaty – Żut – Zadar
1595,- PLN od osoby
10.10. – 14.10.2019
Zadar – Iż – Sali – Kornaty – Żut – Zadar
1595,- PLN od osoby
 • zakwaterowanie na jachcie Dufour 45, s/y Pasja w kabinie. Na jachcie będzie zakwaterowanych max. 7 osób + kapitan. W mesie nikt nie śpi. Pozostaje wolna, jako część wspólna dla załogi, przez cały czas trwania rejsu.
 • wyżywienie – śniadania i lunche na jachcie; przygotowuje załoga wspólnymi siłami ze świeżych produktów kupionych przez organizatora; dwie kolacje kapitańskie – kalmary i grillowana jagnięcina.
 • opiekę doświadczonego kapitana –  opiekuna jednostki;
 • opłaty portowe
 • paliwo do jachtu
 • sprzątanie końcowe
 • pościel
 • bezprzewodowy dostęp do internetu na pokładzie jachtu

Wyżywienie na mini rejsach w Chorwacji

Na krótkich rejsach w Chorwacji wyżywienie na jachcie (śniadania i lunche) otrzymujesz od nas w cenie wyprawy. Dodatkowo nasz kapitan zapewnia kolację z kalmarów adriatyckich oraz grillowaną jagnięcinę. Pozostałe dwa wieczorne posiłki w lokalnych restauracjach – uczta rybna oraz pieczona ośmiornica to koszt około 25-30 Euro za jedną kolację od osoby.

Przykładamy dużą wagę do jakości wyżywienia na pokładzie Pasji, gdyż uważamy, że dobre jedzenie to jeden z najważniejszych elementów udanego rejsu morskiego i dobrego wypoczynku. Posiłki przygotowywane są wspólnie przez załogę w wachtach, ze świeżych produktów, kupowanych na bieżąco podczas rejsu. Zakupy robimy w sklepach, na targach rybnych i warzywno-owocowych, a także korzystamy ze sprawdzonych źródeł – znajomych lokalnych rybaków, którzy zaopatrują nas w kalmary, ośmiornice, ryby i inne owoce morza. Na Pasji masz okazję poznać smak adriatyckiego kalmara przyrządzanego na różne sposoby przez naszego kapitana, a także wziąć udział w klimatycznej kolacji rybnej serwowanej prosto z grilla, podczas postoju jachtu, w jednej z urokliwych zatok. Dominuje lekka kuchnia śródziemnomorska, oparta na rybach, owocach morza, wyśmienitych serach kozich, owczych i chorwackiej oliwie z oliwek. Dzięki bardzo dobrej znajomości akwenu i języka chorwackiego, wiemy także gdzie na trasie rejsu zjeść w lokalnych konobach wyśmienite posiłki w przystępnych cenach.

Zakwaterowanie

Zależy nam na tym, żeby na Pasji, każdy czuł się wyjątkowo, komfortowo i dobrze wypoczywał. Maksymalna liczba osób, które okrętujemy na jachcie, w czterech kabinach, to 7 + kapitan. Dzięki temu, każdy ma własną koję w kajucie i swoją prywatną przestrzeń. W mesie nikt nie śpi. Pozostaje ona wolna przez cały czas trwania rejsu, jako pomieszczenie wspólne załogi. Takie zagospodarowanie przestrzeni jachtowej gwarantuje wygodę dla wszystkich uczestników, zarówno przy wspólnych posiłkach w mesie, jak i podczas przebywania w kokpicie jachtu.

Dojazd do Chorwacji

Samolotem

Mini rejsy w Chorwacji dla zapracowanych zaprojektowaliśmy tak, abyś mógł do Zadaru łatwo i tanio dostać się samolotem z Poznania/Krakowa linii lotniczej Ryanair. Szczegółowe informacje uzyskasz od nas telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Samochodem

Dojeżdżając samochodem do Chorwacji, możesz zostawić auto na parkingu strzeżonym w marinie. Koszt to 10 Euro na dzień.

Jak przygotować się do rejsu w Chorwacji ?

Wyjazd na rejs morski w Chorwacji różni się w sposób zasadniczy od innego wyjazdu na łono natury np. pod namiot, na wędrówkę, czy na rejs mazurski. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik – 10 rzeczy, do spakowania na rejs morski do Chorwacji. Te ważne informacje pomogą Ci, cieszyć się w pełni żeglarskim wypoczynkiem na pokładzie Pasji. Zobacz także nasze 7-dniowe rejsy w Chorwacji z Pasją oraz 14-dniowe rejsy stażowe do Dubrownika.

Rejs organizowany jest na jachcie Dufour 45 s/y Pasja

Mapka trasy mini rejsu w Chorwacji dla zapracowanych

Szczegółowy program rejsu

 • przylot do Zadaru;
 • zaokrętowanie;
 • zapoznanie z jachtem i środkami bezpieczeństwa;
 • rejs na wyspę Iż – 16 mil morskich;
 • kolacja z grillowanych dorad i okoni morskich z przystawkami.

ZAPYTAJ O REJS

  W celu uzyskania szczegółowych informacji bardzo prosimy o wypełnienie powyższego formularza i wysłanie go do nas. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły i przedstawić naszą ofertę.

  • +48 601 326 637

  • kontakt

   kontakt@yachtingmorski.pl