Majówka w Chorwacji 2019

Żeglarska majówka w Chorwacji to nasza wieloletnia tradycja. Zapraszamy na rozpoczęcie sezonu pomiędzy wyspami, żeglując po parkach krajobrazowych Dalmacji. Jeśli tęsknisz za żeglowaniem, a po zimowej przerwie, chcesz nasycić się dobrym wiatrem i słońcem, obserwować przyrodę jak budzi się do życia – żeglarski wypad do Chorwacji w maju będzie dla Ciebie świetnym wyborem. Niezależnie od tego, czy jedziesz na rejs pierwszy raz, czy jesteś już doświadczonym żeglarzem, z nami rozwiniesz skrzydła, wiele się nauczysz i spędzisz bezstresowo swój żeglarski urlop.

Archipelag zadarski to osłonięty od fali z pełnego morza, akwen, który obfituje w niezliczoną ilość małych wysepek i porcików, zachowujących klimat prawdziwej Dalmacji. Spokój wysp, takich jak Dugi Otok, czy Murter, nieśpieszne tempo życia ludzi tam mieszkających, udzieli Ci się już pierwszego dnia rejsu. Dzięki temu wspaniale odpoczniesz i nie będziesz chciał/a wracać do rzeczywistości.

Rejs rozpoczynamy i kończymy w Zadarze, jednej z pereł Adriatyku, mieście zwanym „małym chorwackim Rzymem“. Miasto jest zwrócone ku morzu i osłonięte od wpływu silnych wiatrów i wysokich fal przez wiele okolicznych wysp i wysepek. Spacerując po zadarskiej promenadzie, możesz godzinami wsłuchiwać się w melodię morskich organów i zachwycać się zachodami słońca, które według Alfreda Hitchcocka, należą do najpiękniejszych na świecie.

Rejs na majówkę w Chorwacji to dużo słońca i temperatury powietrza oscylujące w granicach 20-25 stopni Celsjusza. Idealne warunki zachęcają do pieszych wędrówek po parkach narodowych, znajdujących się na okolicznych wyspach. Podczas rejsu będziemy podziwiać widoki z najwyższych klifów Chorwacji na wyspie Dugi Otok, przepłyniemy przez archipelag dziewiczych Kornatów, dostępnych tylko dla załóg jachtów, a także wybierzemy się na spacer przy wodospadzie na rzece Krka. Wspomniane trzy parki narodowe to raj dla miłośników przyrody, czystej wody i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Chorwacja w maju jest wyjątkowa, pełna zapachu, budzącej się do życia przyrody. Zieleń jest soczysta, nie wypalona słońcem. Wszędzie pojawiają się kwiaty. Na targu można nabyć lokalne karczochy, a na wyspach nazbierać szparagów i wykorzystać je do przygotowania pysznego śniadania. Lokalni rybacy chętnie dzielą się swoimi połowami, w przystępnych cenach. Dominuje spokój, jest bardzo mało turystów, nie brakuje miejsc w portach, a więc można swobodnie żeglować i cieszyć się w pełni wakacjami na jachcie.

Majówka w Chorwacji
Termin rejsuTrasa rejsuCena (PLN)
27.04.-04.05.2019PARKI KRAJOBRAZOWE DALMACJI – MAJÓWKA 2018

Zadar-Sali-Kornaty-Skradin-Sibenik-Murter-Żut-Zadar

2145,- 1995,-
Cena rejsu zawiera:
 • zakwaterowanie na jachcie Dufour 45, s/y Pasja w kabinie. Na jachcie będzie zakwaterowanych max. 7 osób + kapitan. W mesie nikt nie śpi. Pozostaje wolna, jako część wspólna dla załogi, przez cały czas trwania rejsu.
 • opiekę doświadczonego kapitana –  opiekuna jednostki;
 • opłaty portowe
 • paliwo do jachtu
 • sprzątanie końcowe
 • pościel
 • bezprzewodowy dostęp do internetu na pokładzie jachtu
Cena rejsu nie zawiera:
 • składki na produkty żywnościowe kupowane w Chorwacji w wysokości 50 Euro od osoby. Składka jest płatna na ręce kapitana w momencie zaokrętowania, rozliczana jest po zakończeniu rejsu w dniu wyokrętowania; Załoga pokrywa koszty wyżywienia kapitana;
 • opłaty klimatycznej w wysokości 8 Euro od osoby;
 • kaucji zwrotnej za jacht w wysokości 50 Euro od osoby.
Ubezpieczenie turystyczne:

Zapewniamy ubezpieczenia turystyczne – polisy „Bezpieczne Podróże” firmy Signal Iduna:

 • Signal Iduna Bezpieczne Podróże SREBRNY (KL 20000 Euro, NNW 15000 PLN, BP 1000 PLN) – koszt ubezpieczenia – 25 PLN
 • Signal Iduna Bezpieczne Podróże ZŁOTY (KL 40000 Euro, NNW 15000 PLN, OC 30000 Euro, BP 1000 PLN) – koszt ubezpieczenia – 45 PLN
 • Signal Iduna Bezpieczne Podróże PLATYNOWY (KL 60000 Euro, NNW 30000 PLN, OC 60000 Euro, BP 2000 PLN) – koszt ubezpieczenia – 60 PLN

KL – koszty leczenia za granicą; NNW – następstwa nieszczęśliwych wypadków; OC – odpowiedzialność cywilna za szkody wyrządzone na innych osobach; BP – bagaż podróżny;

Wszystkie ubezpieczenia zawierają ryzyko związane z rekreacyjnym uprawianiem żeglarstwa morskiego do 10 mil morskich od brzegu.

Transport:
 • dla chętnych zapewniamy transport komfortowym autokarem na trasie Polska – Chorwacja – Polska w cenie 425 PLN od osoby;
 • organizujemy transport marina-lotnisko-marina w Splicie lub Zadarze – cena jest uzależniona od ilości osób;
 • w przypadku rejsów „one way” dla osób, które przyjeżdżają do Chorwacji samochodem lub przylatują samolotem pomagamy w przestawieniu samochodów do mariny docelowej lub transporcie na lotnisko.
Zniżki i promocje:
 • stali klienci – zniżka 5%;
 • rezerwacja całego jachtu – cena ustalana indywidualnie
Warunki płatności:

I rata w wysokości 30% ceny rejsu płatna w momencie rezerwacji miejsca, pozostała kwota na miesiąc przed terminem rozpoczęcia rejsu.

Rejsy w Chorwacji organizujemy na jachcie Dufour 45 Pasja

Mapa trasy majówki w Chorwacji 2019

ZAPYTAJ O REJS W CHORWACJI

W celu rezerwacji miejsca na rejsie lub uzyskania szczegółowych informacji bardzo prosimy o wypełnienie powyższego formularza i wysłanie go do nas. Skontaktujemy się z Tobą, aby dokończyć procedurę rezerwacji.

 • +48 601 326 637

 • kontakt

  kontakt@yachtingmorski.pl